High Spec 2 Bedroom Apartment Near West Kensington

  • Wi-Fi
  • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια

Το High Spec 2 Bedroom Apartment Near West Kensington Λονδίνο με 2 υπνοδωμάτια απέχει περίπου 25 λεπτά με τα πόδια από το Μουσείο Φυσικής Ιστορίας και περίπου 6 χλμ. από την Πινακοθήκη Tate. Παρέχεται Wi-Fi για εργασία και ψυχαγωγία.

Το High Spec 2 Bedroom Apartment Near West Kensington διαθέτει ντους.

Αυτό το κατάλυμα διαθέτει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με συσκευές για την προετοιμασία των δικών σας πιάτων. Παρέχονται τραπέζι μπαρ για μια ακόμα πιο ευχάριστη εμπειρία. To Best Mangal 2 προσφέρει πιάτα τούρκικης κουζίνας και απέχει περίπου 5 λεπτά με τα πόδια από αυτό το διαμέρισμα.

Το διαμέρισμα απέχει περίπου 1 χλμ. από την Οικία Hillwood, που είναι ένα εξαιρετικό μέρος. Η Γκαλερί Saatchi απέχει κατά προσέγγιση 10 λεπτά με αυτοκίνητο από αυτό το διαμέρισμα. Ο σιδηροδρομικός σταθμός Kensington βρίσκεται σε απόσταση 750 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near High Spec 2 Bedroom Apartment Near West Kensington Λονδίνο
Two Bedroom Flat - Next To West Kensington Station - Pass The Keys
Τιμή μόνο για κινητά

Two Bedroom Flat - Next To West Kensington Station - Pass The Keys

292 μ από το κατάλυμα
2 Bedroom Serviced Apartment, Chelsea & Fulham, Winter Balcony, Luxury High Spec Finish
Τιμή μόνο για κινητά

2 Bedroom Serviced Apartment, Chelsea & Fulham, Winter Balcony, Luxury High Spec Finish

8.5
Έξοχο 11 σχόλια
949 μ από το κατάλυμα
USD 304 USD 274
ανά νύχτα
2 Bedroom Serviced Apartment, Chelsea & Fulham, Winter Balcony, Luxury High Spec Finish
Τιμή μόνο για κινητά

2 Bedroom Serviced Apartment, Chelsea & Fulham, Winter Balcony, Luxury High Spec Finish

9.2
Άριστο 18 σχόλια
949 μ από το κατάλυμα
USD 316 USD 284
ανά νύχτα

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανιχνευτές καπνού

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το High Spec 2 Bedroom Apartment Near West Kensington;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το High Spec 2 Bedroom Apartment Near West Kensington περιλαμβάνουν Γκαλερί Σαάτσι, Μουσείο Φυσικής Ιστορίας του Λονδίνου καθώς και Πινακοθήκη Τέιτ.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το High Spec 2 Bedroom Apartment Near West Kensington;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το High Spec 2 Bedroom Apartment Near West Kensington περιλαμβάνουν Best Mangal 2 και 3 Kings και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Στο το High Spec 2 Bedroom Apartment Near West Kensington υπάρχει πλυντήριο;
      Ναι, το High Spec 2 Bedroom Apartment Near West Kensington διαθέτει πλυντήριο ρούχων.

    Τοποθεσία

    Map

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    High Spec 2 Bedroom Apartment Near West Kensington Λονδίνο

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο